Zapoznaj się z aktualnym cennikiem.

Sprawdź dogodne pakiety w najlepszych cenach. 

Telewizja

Telewizja cyfrowa w ynet to maksymalna liczba kanałów w wyjątkowo niskiej cenie. W pakiecie mini HD otrzymasz 117 najpopularniejsze kanały, w tym aż 42 w jakości HD. W ofercie także m.in. usługa multiroom oraz dodatkowe pakiety kanałów dla fanów sportu, filmów, seriali i produkcji animowanych dla dzieci. Poniższe ceny dotyczą usługi dostępu do telewizji cyfrowej ynet telwykupionej bez dostępu do Internetu. Ceny pakietów telwizja+internet znajdziesz w sekcji pakiety.

Telewizja cyfrowa w YNET to maksymalna liczba kanałów w wyjątkowo niskiej cenie. W pakiecie mini HD otrzymasz 117 najpopularniejsze kanały, w tym aż 42 w jakości HD. W ofercie także m.in. usługa multiroom oraz dodatkowe pakiety kanałów dla fanów sportu, filmów, seriali i produkcji animowanych dla dzieci. Poniższe ceny dotyczą usługi dostępu do telewizji cyfrowej ynet telwykupionej bez dostępu do Internetu. Ceny pakietów telewizja+internet znajdziesz w sekcji pakiety.

 

Aktywacja usługi (pakiet podstawowy i wielotematyczny): umowa na 24 miesiące – 1zł, umowa na 12 miesięcy – 49zł, umowa bezterminowa – 399zł

Telewizja cyfrowa umowa bezterminowaumowa na 12 miesięcyumowa na 24 miesiące

Pakiet MINI HD

65 55 45

Pakiet wielotematyczny

93 83 63

Usługa multiroom

Multiroom pozwoli Ci oglądać różne kanały w tym samym czasie na kilku odbiornikach. Ceny w poniższej tabeli dotyczą miesięcznego abonamentu za korzystanie z usługi.

Aktywacja usługi multiroom: 1 zł w przypadku umowy terminowej, 49 zł dla umów bezterminowych.

Nowy dekoder

Używany dekoder

Usługa multiroomPakiet MINI HDPakiet wielotematyczny

Umowa na 24 miesiące

15 15

Umowa bezterminowa

20 20

Usługa multiroomPakiet MINI HDPakiet wielotematyczny

Umowa na 24 miesiące

- 5

Umowa bezterminowa

- 6

Jambox online

JAMBOX online to możliwość oglądania wybranych kanałów z oferty telewizji JAMBOX na urządzeniach typu: komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon. JAMBOX online to coś w rodzaju cyfrowego multiroomu, z tą różnicą, że dostępna jest na ekranach innych niż ekran telewizora.

Z usługi korzystać mogą wyłącznie aktywni Abonenci usługi telewizyjnej JAMBOX z wykupionym Pakietem Wielotematycznym lub wyższym (Usługa jest niedostępna dla posiadaczy pakietu Mini HD). Aby uzyskać dostęp do kanałów TV należy znajdować się w zasięgu sieci Twojego operatora telewizji JAMBOX i Internetu. Usługa może być uruchamiana na wielu urządzeniach, jednakże w tym samym czasie, w ramach jednego konta abonenckiego z usługi można korzystać tylko na jednym urządzeniu.

Z usługi online można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej z zainstalowanym flash playerem (dotyczy komputerów i laptopów) oraz wykorzystując aplikację mobilną przygotowaną dla systemu Android 4.0 lub nowszego (dotyczy tabletów i smartfonów).
LISTA KANALÓW W USŁUDZE JAMBOX Online

  


LISTA KANALÓW W PAKIECIE MINI HD
LISTA KANALÓW W PAKIECIE WIELOTEMATYCZNY HD
LISTA KANALÓW W PAKIECIE WIELOTEMATYCZNY SUPER HD

     

© 2017 Ynet. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Do gory